Skogn hornmusikklag

Dato: 21-11-2018

  Hovedside | Program | Medlemmer | Musikken | Styret | Komiteer | Historie
  Hjem / Medlemmer

Medlemmer

Navn Instrument E-post
Lars Erik Aalberg Dirigent larse65@hotmail.com
Fostad, Kristine Marie Fløyte kristine_marie.fostad@yahoo.no
Berg, Karianne Klarinett

karianneberg@yahoo.no

Kjølås, Anne Klarinett anne.kjoelaas@gmail.com
Myhr, Pål Klarinett og æresmedlem etter mer enn 60 år i korpset   
Skaufel, Marit Bass-Klarinett marska@trondelagfylke.no
Svendsen, Ole Johan Klarinett ole.johan.svendsen@ntebb.no  
Finnanger, Jorun Altsaxofon jorun.finnanger@levanger.kommune.no
Børseth, Kirsti Tenorsaxofon kirstiborseth@yahoo.no
Andersen, Renate Kornett/Trompet renate_andersen@live.no
Mæhla, Inger Lise Røttum Kornett/Trompet l-maehla@online.no
Pedersen, Siri (Passiv) Kornett/Trompet siri.pedersen@levanger.kommune.no
Fransson, Jannicke Horn jaflak@hotmail.com
Austad, Britt Baryton (og litt fløyte) brittau@online.no
Heir, Jorid Baryton jorid.heir@ntebb.no
Rogdaberg, Halvdan (Skolekorpsmedlem) Baryton   
Svendsen, Jakob (Skolekorpsmedlem Baryton    
Aunan, Morten Tuba morten.aunan@gmail.com
Heggli, Tor Gunnar Tuba tor.gunnar.heggli@ntebb.no 
Holan, Joar Tuba joarholan@gmail.com
Eggen, Ingjar Slagverk ingjar.eggen@ntebb.no
Nyberg, Hans Erik Slagverk ny.han@hotmail.com

Webmaster: Britt Austad Opprettet: 31 March, 2009. Sist oppdatert: 20 November, 2018