Skogn hornmusikklag

Dato: 21-07-2018

  Hovedside | Program | Medlemmer | Musikken | Styret | Komiteer | Historie
  Hjem / Styret    

Styret i Skogn hornmusikklag - Valgt på årsmøte 19.2.2018

  Nyttige dokumenter:
Navn År Verv E-post
Anne Haugberg 1 år (Ny 2018) Leder anne_haugberg@yahoo.com
Jannick Fransson 2 år (Ikke på valg 2018) Nestleder jaflak@hotmail.com
Tor Gunnar Heggli 2 år (Ny 2018) Kasserer tor.gunnar.heggli@ntebb.no 
Karianne Berg 2 år (Gjenvalg 2018) Sekretær karianneberg@yahoo.no
Ole Johan Svendsen 2år (Valgt for 1 år, Ny 2018) Styremedlem  
Inger Lise Røttum Mæhla 2år (Gjenvalg 2018) Varamedlem l-maehla@online.no
Gunnhild Brustad 2år (Ikke på valg 2018) Varamedlem gunnhildbrustad@gmail.com
           
Pål Myhr 1 år (Gjenvalg) Revisor   
Jorid Heir 1 år (Gjenvalg) Revisor   
           
Jorid Heir 1 år (Ny) Noteforvalter jorid.heir@ntebb.no 
Anne Kjølås 1 år (Gjenvalg) Uniformsforvalter oik@bluezone.no
Joar Holan 1 år (Gjenvalg) Materialforvalter joar.holan@ntebb.no
           
Siri Pedersen 1 år (Gjenvalg) Valgkomite   
Jorid Heir 1 år (Ny) Valgkomite   
 

Korpsets vedtekter
Vedtatt 19.2.2018.

Årsmelding og protokoll fra årsmøte 14.2.2017

Skjema for søknad permisjon i mer enn 4 uker.

 


Webmaster: Britt Austad Opprettet: 18 April, 2009. Sist oppdatert: 19 March, 2018